Новини / Інвестиції     26 червня 2020 18:30

I&U Group завершила будівництво біогазового комплексу потужністю 6 МВт

Комплекс дозволить холдингу ефективно використовувати відходи переробки цукрового буряку і окрім електроенергії щороку виробляти 10–12 тис тон твердих біодобрив

Агрохолдинг I&U Group повністю завершив будівництво біогазового комплексу потужністю 6 МВт. Комплекс перероблятиме відходи цукрового виробництва в сировину для теплової та електричної енергії й після запуску в експлуатацію щорічно вироблятиме 48 тис МВт*год «зеленої» електроенергії. По це на своїй сторінці facebook повідомив засновник I&U Group Сергій Тарасов.

Будівництво комплексу, який знаходиться поблизу селища Капітанівка Номиргородського району Кіровоградської області, тривало з грудня 2018 року, а загальна вартість проекту склала 23 млн євро. Для реалізації було залучено кредит ЄБРР у розмірі 13 млн євро і пільговий кредит Фонду чистих технологій у розмірі 2 млн євро.

Читайте: УКАБ Агротехнології пройде 29 липня 2020 року 

При будівництві об’єкту використовувалися інноваційні технології та передове обладнання австрійських компаній. Переробка відходів цукрового виробництва в енергію відбуватиметься на гідравлічних реакторах за технологією анаеробних ферментаторів з гідравлічним перемішуванням.

Головні переваги технології — простота та надійність конструкції, низька вартість експлуатації та технічного обслуговування, а також висока ефективність переробки, що у порівнянні з іншими методами дозволяє отримувати більшу кількість біогазу з тони субстрату.

Біогазовий комплекс дозволить холдингу I&U Group ефективно використовувати відходи цукрового виробництва. За підрахунками, запуск заводу дозволить сукупно скоротити викиди CO2 на 24 тис тон на рік. До того ж, залишки від виробництва біогазу будуть використовуватися в якості біодобрив, які частково замінять компанії дорогі мінеральні добрива. Щороку комплекс вироблятиме 10–12 тисяч т біодобрив.

Земельний банк I&U Group наразі становить 50 тис га, компанія займається вирощуванням зернових, олійних культур і цукрових буряків в Кіровоградській та Миколаївській областях.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про запуск біогазового комплексу потужністю 7,5 МВт на Черкащині

 

Читайте також