Новини / Технології     27 січня 2020 14:02

Гуцульська овеча бриндзя: чому важлива географічна захищеність продуктів

Найважливіший для виробників географічної протекції – вища ціна, адже вона вмотивована унікальною якістю та обмеженим ареалом походження продукту. Мелітопольська черешня, херсонські кавуни та вина Одещини теж можуть стати захищеними.

Про те, які переваги дає виробникам географічна захищеність продуктів, пише НВ.Бізнес.

Першою в Україні до цього списку увійшла «Гуцульська овеча бриндзя». Тепер ця назва означатиме, що сир вироблений за унікальною технологією в декількох районах Чернівецької, Закарпатської та Івано-Франківської областей із молока місцевих овець.

За словами Ольги Трофімцевої, екс-очільниці міністерства сільського господарства, захищені назви допомагають збільшити додану вартість.

«Такий продукт зазвичай продається за вищою ціною, оскільки має унікальні якості, плюс обмежений ареал походження», — пояснює вона.

Читайте: Українські бренди: які вигоди отримують аграрії від використання географічних зазначень

Наразі у черзі на отримання географічно захищеної назви є ще декілька українських продуктів:

  • Мелітопольська черешня. Її називають найсолодшою. І все це завдяки поєднанню піщаного ґрунту, теплого клімату і спеціально виведених сортів містить 14−17% більше цукру. Торговці заексплуатували цей бренд так, що серед проданої за рік «мелітопольської» черешні справжня – лише ¼.
  • Херсонський кавун. Його виробники також мають на меті захистити найсолодші в країні ягоди географічною назвою. У майбутньому «херсонськими» будуть називатися лише ті кавуни, які вирощені у межах Голопристанського, Олешківського та Скадовського районів, а також біля Нової Каховки.
  • Вина з Одещини. Власники трьох виноробень хочуть захистити свій продукт, адже вважають унікальним вино з винограду, вирощеного в околицях озера Ялпуг. «Вдень виноград відмінно накопичує цукор, а вночі — кислотність, яка дає вину свіжість. До того ж ґрунт тут має близький до поверхні вапняний шар, який позитивно впливає на мінералізацію та кислотність кінцевого продукту» – розповідає Алла Плачкова, співвласниця тамтешньої виноробні Колоніст.
  • Закарпатський мед. Місцеві бджолярі вже готуються підняти ціну на свій продукт на 25%. Адже їх бджоли збирають пилок з унікальних для країни рослин. Мед із чорниці вважають рідкісним, а із гірської малини та іван-чаю – унікальним.

Як повідомляв раніше Landlord, гуцульська бриндзя отримала зареєстроване географічне значення 11 листопада цього року.