Новини / Думки     10 липня 2022 16:15

Гуманітрна допомога знищує українського виробника продовольства

Активізація міжнародних гуманітарних організацій негативно впливає на українського виробника продуктів харчування на фармацевтики

Від активізації допомоги міжнародних гуманітарних організацій найбільше постраждає виробництво продуктів харчування та фармацевтика.

Про це заявив власник HD GROUP Борис Шестопалов під час онлайн-конференції “Куди дівати зерно? — Стратегії розвитку галузі переробки зерна в воєнний та післявоєнний період”, повідомляє agroportal.ua

“В країну  завозиться десятки тисяч тонн їжі. І лише останній час намітилась тенденція, коли гуманітарні організації, надаючи допомогу переміщеним особам, паралельно акцентуються на покупці продукції всередині країни, у національного виробника. В мене було окреме звернення під час конференції в Лугано до міжнародних гуманітарних організацій, щоб вони концентрували свої зусилля в допомозі населенню, купуючи продукцію у національних виробників”, — сказав Борис Шестопалов.

За словами бізнесмена, наразі виробники продуктів харчування відчувають зміщення клієнтської бази від мережевого ритейлу в напрямі економіки розподілу — гуманітарні організації, державні закупівлі для формування пакетів допомоги та забезпечення ЗСУ.

Нагадаємо, суниця в Україні подорожчала за тиждень на 30%.

Landlord раніше повідомляв, в Україні спростили вимоги до маркування імпортних продуктів.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також