Новини / Техніка     23 листопада 2018 13:59

HORSCH презентував унікальний обприскувач Leeb 4 AХ

На виставці ІнтерАГРО свої новинки представила відома німецька компанія HORSCH.

Так, німецький бренд презентував новітній причіпний обприскувач HORSCH Leeb 4 AХ . Основною метою розробки даної машини було заповнити ту нішу і задовольнити потреби тих клієнтів, яким не потрібні обприскувачів великого об’єму. «Horsch Leeb 4Х» складається з основного (3800 літрів) та резервуару чистої води для промивки (400 літрів). Продуктивність мембрано-поршневого насоса, який знаходиться в передній частині, складає 270 л/хв. Приводиться він в дію через карданну передачу ВВП трактора. Також його можна доукомплектувати гідравлічним насосом, за допомогою якого гідравлічна система обприскувача може бути автономною.

З лівого боку знаходяться крани, які відповідають за сторону всмоктування, і напорну сторону, тобто все розміщено зручно, для швидкого виконання операцій.

Ширина колій на даному обприскувачі змінюється в діапазоні 1,5  – 2,25 м механічно, безступінчато. Максимальна ширина штанги – до 30 метрів. Посекційне відключення на машині можливе від 5 до 9 секцій.

Крім того, представники HORSCH акцентували увагу на системі стабілізації штанги Boom Control Pro, яка дозволяє утримувати штангу при роботі на невеликій відстані від землі, а також максимально точно копіювати рельєф.  Це дає можливість якісно та  ефективно розпилювати ЗЗР.

Генеральний директор ТОВ «ХОРШ Україна» Клют Йоханнес Мартін у розмові з редакцією Landlord повідомив, що у 2019 році компанія розпочинає масштабне будівництво власного навчального центру та складу: «Український ринок для нас дуже важливий, і ми з великим задоволенням тут працюємо. У цьому році ми придбали земельну ділянку, на якій збираємося вже наступного року побудувати базу. Це буде освітній центр та центральний склад запчастин».

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також