Новини / Політика     04 грудня 2019 09:22

Гончарук порадив голові Держеокадастру посилати всіх

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук наголосив новому голові Держгеокадастру Денису Башлику, що перед ним стоїть відповідальне завдання змінити службу на краще і пообіцяв йому особисту підтримку для стійкості до «прохань деяких зацікавлених осіб».

Про це повідомляє Укрінформ.

Представляючи колективу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру нового керівника – Дениса Башлика, прем’єр-міністр звернув увагу на те, що під час проведення конкурсів на керівні посади на кандидатів виливається багато бруду в інтернеті.

«Можливо, вас, у тому числі, пов’язували з якимись групами впливу і так далі. Начитатися в інтернеті можна і про вас, і про мене, і про будь-кого. Я вірю в те, що ви – людина, здатна опиратися подібним впливам, навіть якщо хтось намагатиметься впливати», – наголосив Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр порадив голові Держгеокадастру з усіх робочих питань звертатися до заступника міністра економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького, а також пообіцяв Денису Башлику свою підтримку й особисту підтримку президента, щоб бути стійким до впливу всіх сумнівних осіб.

«Якщо вам потрібна буде підтримка особисто моя або президента, то ви матимете таку підтримку. Якщо хтось буде приходити та розповідати про те, що вони від когось і щось наполегливо радити, сміливо посилайте їх туди, звідки вони прийшли», – сказав голова уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що на Дениса Башлика покладено «дуже відповідальне завдання» – змінити підхід до роботи Держгеокадастру.

Своєю чергою Денис Башлик розповів про свої найближчі плани на новій посаді:

  • відкриття даних Держгеокадастру,
  • наповнення Держгеокадастру новими даними,
  • подальше створення національної інфраструктури геопросторових даних.

Як повідомляв Landlord, Державну службу з питань геодезії, картографії та кадастру очолив Денис Башлик.

Читайте також

Матеріали по темі