Новини / Трейдинг     20 квітня 2021 10:01

Глобальний попит на сорго досяг рекордних позначок – NSP

Протягом минулого тижня у США встановлений абсолютний рекорд з експортних відвантажень сорго – 33,9 млн бушелів. Наразі на експорт вже законтрактовані партії обсягом 40 млн бушелів

За даними Міністерства сільського господарства США, минулого тижня Сполучені Штати експортували рекордну кількість сорго – 33,9 мільйона бушелів (або більше 860 тис тонн). Попередній рекорд щотижневих продажів сорго в серпні 2020 року складав 32 мільйони бушелів. Про це повідомляє World Grain.

«Експорт сорго з США продовжує сигналізувати про дуже високий попит на наш врожай, і нові закупівлі на цьому рівні тільки підтверджують це. Розмір поставок, про які повідомлялося минулого тижня, еквівалентний розміру приблизно від 10 до 12 судів Panamax (тобто суден дедвейтом 60-80 тис тонн – Landlord)», – сказав Тім Ласт (Tim Lust), головний виконавчий директор National Sorghum Producers (NSP), об’єднання виробників сорго Сполучених Штатів.

Найбільш вдалим для американських експортерів культури до поточного сезону був 2014 рік, коли тижневі відвантаження сягали понад 500 тис тонн. Втім, як пояснили у National Sorghum Producers, вже відомо, що наразі вже є нові контракти на сорго, які сягають 40 млн бушелів, що можуть бути експортовані протягом тижня. Це стане черговим рекордом відвантажень і перевищить максимальний показник 2014 року на 264%. Традиційним покупцем американського сорго виступає Китайська Нарона Республіка.

ЧитайтеУ фермерів з’явилась можливість продавати вуглецеві кредити

«Це найвищий попит на сорго, яким ми фіксували у цей період сільськогосподарського сезону. Пропозиція наразі обмежена настільки, що контракти укладаються на врожай сорго, який тільки вирощується і культуру почали садити фермери в штатах, які раніше сорго не культивували. Це потужний  сигнал для американських виробників з боку покупців, і ми з нетерпінням чекаємо врожаю 2021 року», – додав Тім Ласт.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що в Україні встановили світовий рекорд із врожаю сорго.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також