Новини / Кооперативи     07 червня 2019 16:06

Гастротуризм як додатковий дохід для фермера: на Одещині розробляють винні маршрути

Цього року Мінагрополітики спільно з проектом ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» розпочали впровадження в Одеській області системи винних та гастрономічних маршрутів з метою розвитку сільського туризму та агробізнесу на сільських територіях.

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

6 червня під час Агро-2019 було проведено семінар на тему «Гастротуризм», на якому представники Мінагрополітики, проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», галузевих об’єднань та наукових установ обговорили перспективи розвитку сільських територій в Україні за допомогою гастротуризму.

Читайте: Розмір держпідтримки молодим фермерам планують збільшити до 48 тис. грн

Відзначено, що популяризація гастротуризму сприяє наповненню місцевих бюджетів, зростанню попиту на продукцію місцевих фермерів та поліпшує соціальну інфраструктуру села.

Учасники семінару акцентували увагу на питаннях диверсифікації розвитку сільських територій, європейського досвіду розвитку Доріг вина та смаку, маркетингових інструментів просування агротуризму.

Одеська область стала пілотною для реалізації спільного проекту ЄС та Мінагрополітики: уже цього року тут впроваджують систему винних і гастрономічних маршрутів.

Landlord раніше повідомляв про те, що за 20 км від Львова місцеві фермери організували туристичний кластер і таким чином розвивають свій агробізнес, а також територію, де вони працюють. Приваблюють туристів власною оригінальною продукцією, екскурсіями на свої господарства та велосипедними прогулянками.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Матеріали по темі