Новини    17 жовтня 2018 15:30

Гройсман доручив розібратися з новими тарифами на вантажні вагони


Віце-прем’єр Володимир Кістіон та міністр інфраструктури Володимир Омелян мають провести нараду щодо обґрунтованості нових ставок на користування вагонами ПАТ «Укрзалізниця». Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України у відповідь на скаргу депутата Григорія Заболотного про різке підвищення «Укрзалізницею» вартості перевезень аграрної продукції. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я вважаю, можливо, навіть завтра зустрітися і в цьому питанні розібратися», – сказав прем’єр.

Та додав, що до обговорення мають залучити представників профільних комітетів парламенту. Антимонопольний комітет повинен перевірити обґрунтованість встановлюваних «Укрзалізницею» ставок.

«Я готовий повністю вас підтримувати: і організаційно, і публічно», – наголосив він, додавши, що очікує також позиції АМКУ щодо підвищення цін на нафтопродукти.

Голова уряду нагадав, що після дерегуляції вагонної складової усі можуть здавати вагони в оренду, визначаючи вартість послуги ринково. Однак прем’єр визнав, що занепокоєний черговим підвищенням цін «Укрзалізниці».

Як раніше повідомляв LANDLORD, «Укрзалізниця» 12 жовтня повідомила про рішення підвищити ставки на користування вагонами в середньому на 41%. Вони вступлять у силу через 30 днів після офіційної публікації в газеті «Урядовий кур’єр».

Попереднє підвищення ставок “Укрзалізниця” здійснила 28 липня цього року.

Станом на 1 вересня 2018 року в робочому парку “Укрзалізниці” налічувалася 61 тис. вантажних вагонів, з яких майже 28 тис. піввагонів, 10,3 тис. зерновозів, майже 3 тис. фітингових платформ.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...