Новини / Новини партнерів     20 листопада 2023 14:02

Group DF та Hyundai підписали меморандум про відновлення хімічної промисловості в післявоєнній Україні


Корейська компанія розглядає участь в українських проектах в галузі газопереробки, інфраструктури, хімії та логістики

15 листопада 2023 року Group DF International GmbH уклала меморандум про взаєморозуміння з Hyundai Engineering Co., Ltd. Документ передбачає співпрацю сторін шляхом створення спільних інвестиційних проектів у галузі виробництва добрив як на території України, так і в інших юрисдикціях. Зокрема, йдеться про плани щодо спільної реалізації проектів щодо будівництва нових та реконструкції існуючих хімічних заводів, що належать Групі.

«Сторони виявляють особливий інтерес до співпраці у проектах будівництва нових та/або реконструкції існуючих хімічних заводів/заводів з виробництва добрив, якими оперує Group DF», – йдеться у документі.

При цьому наголошується, що сторони сумлінно співпрацюватимуть та здійснюватимуть усі необхідні зусилля для досягнення спільної мети – відновлення України.

Hyundai Engineering Co., Ltd є всесвітньо відомою компанією-підрядником з інжинірингу, закупівлі та будівництва заводів, пов’язаних з переробкою нафти та газу, у тому числі заводів з виробництва добрив та хімічних речовин.

«Компанія готова розглядати варіанти участі у повоєнному відновленні хімічної промисловості України. Ми щиро віримо у перспективи відновлення інфраструктури, відновлення та будівництва заводів з газопереробки», – зазначив Lim Seung Jae, старший віце-президент Hyundai Engineering Co., Ltd.

«Group DF формує стратегію відновлення хімічної промисловості в післявоєнній Україні та планує забезпечити відкладений попит з боку аграрної галузі України. За підтримки та у співпраці з Hyundai Engineering Co, ми зробимо свій внесок у відродження економіки України та посилення хімічної промисловості. Група також розглядає різнобічну співпрацю з Hyundai Engineering Co у проектах з відновлення та розширення логістичної інфраструктури», – сказав Роберт Шертер-Джонс, CEO Group DF International GmbH.

Group DF консолідує активи у газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузях, а також у сфері сільського господарства та медіа. OSTCHEM – азотний холдинг Group DF, який поєднує найбільших виробників мінеральних добрив в Україні. До нього входять «Рівнеазот», Черкаський «Азот», а також «Сєвєродонецький «Азот» та «Стирол»
Hyundai Engineering Co., Ltd. (HEC) – Корейська компанія, заснована в 1974 році. Hyundai Engineering Co., Ltd. – компанія, що займається інженерними рішеннями для промисловості та є сильним глобальним гравцем у галузі промислового будівництва, архітектури, інфраструктури, а також управління активами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також