Новини    07 лютого 2018 17:23

Грибний фарш дає вдвічі більше прибутку, ніж сирі печериці


Британська компанія запустила у продаж, так званий, грибний фарш – дрібно нарізані печериці. Про це повідомляють у Національному грибному агентстві UMDIS. Згідно інформації, кілограм свіжих грибів у супермаркеті Великобританії коштує близько 175 гривень за кілограм. Тоді як кілограм нарізаних грибів, які продає ця компанія як грибний фарш – 400 гривень за кілограм.

З даними сайту виробника, грибний фарш слід підсмажити на пательні протягом трьох хвилин для повної готовності. Британські споживачі почали активно обговорювати новий продукт, що показує інтерес до товару.

В Національному грибному агентстві порадили звернути увагу на потенційну нішу вітчизняним виробникам грибів, особливо тим хто фасує свій товар для продажу у супермаркетах. Але відразу слід звернути увагу, на першу критику від споживачів. Так, багато хто з них, скаржились на занадто високу ціну, у порівнянні з сирими печерицями. Деякі пропонували також додавати спеції до такого фаршу та замінити пластикову упаковку на натуральні матеріали – більшість потенційних споживачів виявились прихильниками вегетаріанства та здорової їжі.

«Активність обговорень підтверджує інтерес до продукту. З огляду на реальну рентабельність виробництва готових до вживання товарів, наприклад, митої, чищений і різаною моркви, або очищеної картоплі, упаковані дрібно нарізані гриби цілком можуть мати комерційний успіх. Гриби –  джерело білка з хорошим амінокислотним складом, плюс фосфору та кальцію. Це важливо для людей, які не вживають продуктів тваринного походження. Однак з фаршем все залежить від складу і смакових якостей», – йдеться у повідомленні агентства.

Та додали, що існує додаткова вигода для виробника у продажу грибного фаруш.

«В фарш можуть бути використані печериці не першого сорту, що не помітно у готовому продукті. Отже, на рубані печериці можна пускати не кондицію – поламані гриби, гриби нестандартної форми або розміру. І продавати їх при цьому дорожче, ніж першокласний гриб», – кажуть там.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...