Новини    13 листопада 2017 17:00

Great Plains привіз у Ганновер «спартанську» техніку


Нові й уже відомі зразки техніки виробника Great Plains можна побачити на виставці сільгосптехніки Agritechnica-2017, що відбуватиметься 12-18 листопада у німецькому Ганновері. Йдеться, зокрема, про «спартанську» лінійку виробника. Протягом семи днів у 23 павільйонах можна буде оглянути 2900 експонатів техніки головних виробників та їхніх розробок для рослинництва.

На стенді Great Plains у цьому році представлять пневматичну сівалку нового покоління Spartan II 1007 з транспортною шириною 10 метрів. Доповнить експозицію уже знайома фермерам 9-метрова пневматична сівалка Spartan 907, що складається до транспортної ширини 3 метри. Як відомо, її визнали ефективним знаряддям, яке можна адаптувати до різних умов експлуатації.

Сівалка Spartan 907 має два 3500-літрових полімерних бункери, кожен з яких підходить і для насіння, і для гранульованих добрив. Насіння змішується з добривами у висівних секціях. Плавна коробка передач входить в стандартну комплектацію машини, крім того можна використовувати опційний привід варіатора, який дозволяє змінювати норму висіву. При цьому операторові не обов’язково залишати кабіну трактора. Як додаткове обладнання доступний 15-сантиметровий шнек, призначений для завантаження і прочищення бункерів.

Виробник Great Plains стверджує, що створює свою техніку лінійки Spartan з метою реалізувати головне: впровадити максимально точне калібрування, розподіл і внесення насіння і добрив у грунт на задану глибину.

Очікується, що виставку Agritechnica-2017 відвідає 450 000 гостей.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...