Новини    18 квітня 2018 13:07

ГПУ: «Новоайдарський елеватор» повернуто в державне управління


За ініціативи Генпрокуратури цілісний майновий комплекс ДП ДАК «Хліб України» «Новоайдарський елеватор» передано в управління державі, про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно інформації, досудовим розслідуванням установлено, що службові особи одного з товариств з обмеженою відповідальністю, зловживаючи своїм службовим становищем, використовуючи завідомо підроблений документ – рішення суду, заволоділи державним майном в особливо великих розмірах. А саме цілісним майновим комплексом ДП ДАК “Хліб України” “Новоайдарський елеватор”

«Прокурорами ГПУ здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом заволодіння посадовими особами одного із товариств з обмеженою відповідальністю чужим майном в особливо великих розмірах», – йдеться у заяві.

За клопотанням процесуального керівника у кримінальному провадженні слідчим суддею Печерського районного суду м. Києва накладено арешт на нерухоме майно Новоайдарського елеватора та, та передано його в управління Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами.

«Актив, яким незаконно заволоділи – цілісний майновий комплекс Новоайдарський елеватор, розташований за адресою: Луганська область, Новоайдарський район, смт. Новоайдар, Загальною площею 18006.5 кв.м. Новоайдарський елеватор є найбільшим діючим державним елеватором на території східної України з розвиненою інфраструктурою і об’ємом потужностей для зберігання зернових 150 тис тонн», – долали в Генпрокуратурі

За даними повідомлення, об’єкт передано в управління державі, що забезпечить його збереження та належне функціонування до завершення досудового розслідування. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, за даними Мінагрополітики, у 2011 році керівництво елеватору підписало інвестиційний договір з однією з приватних компаній. Проте, замість розробки інвестпроекту та плану його реалізації, “інвестор” фактично захопив державне підприємство. Незаконно звільнивши керівництво елеватору та близько 100 чоловік трудового колективу.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...