Новини    06 вересня 2018 17:02

Головою правління Насіннєвої асоціації України залишили представника ТОВ «Сингента»


Керівник напрямку з технічних сервісів ТОВ «Сингента» В’ячеслав Гаврилянчик, був переобраний Головою правління Насіннєвою асоціації України.  Про це йдеться у прес-релізі асоціації за підсумками чергових Загальних Зборів та Правління Насіннєвої асоціації України.

Правління Асоціації на період 2018-2019 функціонуватиме у такому складі: Головою – переобрано «Сингента», уповноважений постійний представник Гаврилянчик В.; Заступником Голови – переобрано ТОВ «Маїсадур Семанс Україна»

Закріплені статутні принципи ротації у Правлінні, є одним з основних елементів функціонування системи корпоративного управління по всьому світу.

«Управлінська структура асоціації формується виходячи з цілей та вимог статуту. Структура управління Асоціації, окрім Виконавчої дирекції, передбачає Правління та Загальні Збори, які формуються безпосередньо компаніями-членами асоціації. У нас є конкретні поведінкові маркери, які нас об’єднують: ясність і прозорість прийняття рішень в асоціації; виконання даних один одному завдань та обіцянок, ефективність та результат; постійний розвиток галузі та власний», – підкреслив виконавчий директор Сюзана Григоренко

Насіннєва асоціація України (НАУ) – це незалежна професійна асоціація підприємств насіннєвої галузі за напрямками діяльності: селекційна, дослідна діяльність; вирощування, виробництво/ постачання насінництво. Діяльність компаній-членів охоплює групи культур: озимі культури, ярі зернові, зернобобові, круп’яні та кормові культури, картопля, цукрові та кормові буряки, олійні культури, кукурудза та сорго та овочеві культури.

Ще немає новин у цій стрічці ...