Новини    23 серпня 2018 15:06

Гнідавський цукровий завод отримав сертифікат на систему управління якістю


Сертифікат на систему управління якістю ДСТУ 9001 23 серпня отримав ПАТ «Гнідавський цукровий завод». Про це повідомляє прес-служба заводу.

ДСТУ ISO 9001:2015 підвищує вимоги до якості продукції. Цим сертифікатом Гнідавський цукровий завод підтверджує якість продукції як на всеукраїнському, так і на міжнародному рівні.

«На Гнідавському цукровому заводі продовжуватимуть працювати в напрямку підтвердження сертифікації Міжнародною організацією і очікують аудиту та співпраці з такими компанії «Jakobs»  та «Nestle». Наступним кроком у досягненні підприємства ISO 22000», – пообіцяли на заводі.

Зазнчається, що отриманим сертифікатом посвідчується, що система управління якістю стосовно виробництва цукру здійснюється згідно з чинними в Україні нормативними документами відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015 IDT) «Системи управління якістю. Вимоги».

Контроль відповідності сертифікованої системи управління якістю вимогам зазначеного стандарту здійснюється шляхом наглядання, періодичність і процедури якого регламентується програмою.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...