Новини    19 квітня 2018 16:54

Французькі фермери знайшли частку SpaceX і запропонували Маску відправити в космос трактор


Фермери знайшли частину капсули космічного корабля SpaceX на маленькому острові Кеменес на півночі Франції і запропонували Ілону Маску наступного разу відправити в космос трактор. Про це повідомляє НВ з посиланням на видання Le Figaro.

«Привіт з космосу» виявили Амелі Гуссенс і її супутник Етьєн Менгуі, єдині мешканці острова Кеменес.

«Він йшов по краю острова, щоб подивитися на захід. Коли він побачив цей об’єкт, він побіг на ферму, щоб розповісти мені про свою знахідку. Спочатку ми подумали, що це човен. Нарешті, очищаючи шар під водоростями і черепашками, ми виявили невелику пластину з логотипом SpaceX», – говорить Амелі.

Пара негайно попередила Регіональний оперативний центр зі спостереження і порятунку (CROSS) Корса, розташований в місті Плуарцель. Двоє жителів острова навіть спробували зв’язатися з компанією SpaceX.

«Привіт, Ілон Маск, подивися, що від SpaceX ми знайшли на березі Кеменеса, острова, на якому ми живемо. До речі, ти не відправиш в космос електричний трактор? Нам потрібен один!», – написали в Twitter фермери.

Інтернет-користувачі Twitter припускають, що це може бути «захистом верхній частині вантажного корабля Dragon CRS11». Чекаючи відповіді від SpaceX, пара відбуксирувала об’єкт в безпечне місце на острові, щоб його не пошкодив прилив.

Французькі журналісти відзначають, що відкриття цього загадкового об’єкта, принаймні, може привернути увагу до острову Кеменес і його жителів. Оселившись на острові в січні 2018 року, Амелі і Етьєн хочуть розвивати діяльність ферми, виробляючи картоплю, часник та інші овочі.

«На острові ми живемо в повній енергетичній автономії, інтерес для відвідувачів буде полягати в тому, щоб спостерігати, як це працює, насолоджуючись природою Кеменеса», – говорить Амелі.

Ще немає новин у цій стрічці ...