Новини / Політика     10 квітня 2022 13:45

Франція готова заборонити російську нафту – міністр фінансів та економіки

Відмова Франції від російської нафти "змінить правила гри".

Міністр фінансів та економіки Франції Бруно Ле Мер заявив, що його країна наразі “готова йти далі” та посилювати санкції проти РФ. Йдеться про заборону російської нафти, зазначив міністр в інтерв’ю американському телеканалу СNN.

Ле Мер назвав напад на залізничний вокзал у Краматорську, в результаті якого загинули щонайменше 50 людей, “різаниною”, та закликав встановити винних, а також притягнути їх до відповідальності.

“Щодо Франції, ми готові піти далі й ухвалити рішення про заборону на нафту, і я глибоко переконаний, що наступні кроки і наступні обговорення будуть зосереджені на цьому питанні”, – наголосив міністр.

За його словами, відмова Франції від російської нафти “змінить правила гри”. Водночас він зауважив, що для введення жорсткіших санкцій проти російського енергетичного сектору необхідна “європейська єдність”.

Нагадаємо, США разом із G7 та Європейським Союзом запроваджують нові санкції найбільших банків рф — Альфа банку та Сбєрбанку. Крім того, санкції також забороняють всі нові інвестиції в рф.

Раніше Landlord повідомляв, що інфляція в росії може перевищити 20% вже 2022 року

Також стало відомо, що рф планує заборонити продавати зерно “недружнім країнам”, про це заявив Дмитро Медведев, заступник голови Ради Безпеки рф.

Окрім цього, аналітики наголошують, що нещодавнє різке відновлення російського рубля показує економічну слабкість, а не стійкість.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також