Новини    20 вересня 2018 14:12

Ford TRUCKS відкрив офіційний дилерський центр у Києві


13 вересня відбулося офіційне відкриття нового дилерського центру Ford TRUCKS (м.Київ, вул. Пшенична, 9) компанією АВТЕК, яка є офіційним дилером цієї марки в Україні з 2007 року. Новий дилерський центр має не тільки виставковий майданчик та сервісну станцію на три поста, де можна провести передпродажну підготовку та гарантійний ремонт, але також й навчальний центр для механіків.

На сьогоднішній день по всій Україні налічується вже 18 сервісних центра Ford Trucks, а до кінця 2018 року їх кількість має збільшитися до 23. З минулого року в компанії АВТЕК працює програма водійської майстерності Ford Truck Driver Academy, яка дозволяє на практиці навчити ефективному використанню автомобіля Ford Trucks.

За 8 міс. 2018 року бренд Ford Trucks вже володіє 11% ринку нових важких вантажівок в Україні, а до кінця року планують реалізувати не менше 400 машин та досягти частки в 12%. Сьогодні Ford Trucks стабільно замикає трійку лідерів українського ринку важких вантажівок.

У структурі продажів вантажівок Ford Trucks в Україні 58% всіх проданих авто доводиться на дорожнє будівництво, 22% – на комунальний сектор, 7% – на будівельний сегмент, 2% – на сільське господарство та логістику.

Сергій Кобилинський

Генеральний директор компанії АВТЕК

Відкриття нового дистриб’юторського центру – це підтвердження успішного 11-річного співробітництва компанії АВТЕК та Ford Trucks. Це дуже символічно, що в рік нашої 11-річної дружби марка зайняла 11% українського ринку. Ми дуже вдячні партнерам, які підтримали нас в особливо важкі 2014-2015 рр., Вони інвестували в Україну та повірили в нашу країну. Україна є першою з небагатьох країн, де «Велика сімка» виробників вантажівок перетворилась, завдяки Ford Trucks, «Великою вісімкою».

Serhan Turfan

Віце-президент Ford Trucks

Сьогодні Ford Trucks присутній на трьох континентах та продає вантажівки в 32 країнах. До 2020 року ми плануємо охопити вже 50 країн. Україна для нас дуже важливий ринок, і він розвивається. Тому підтвердження – щорічне зростання економіки на 3% і як наслідок зростання ринку важких вантажівок – на 10%. З такими темпами через 5 років український ринок важких вантажівок може досягти 5000 одиниць, а тому договір про зону вільної торгівлі України і Туреччини має велике майбутнє.

Ще немає новин у цій стрічці ...