Новини    03 листопада 2021 16:08

Фонд Безоса виділить 500 млн доларів Фонду Рокфеллера й IKEA на розвиток екоджерел енергії

Фонд планує за 10 років залучити до 100 млрд дол.

Фонд Джеффа Безоса для боротьби зі зміною клімату виділить 500 млн дол. спільній ініціативі IKEA та Фонду Рокфеллера з підтримки програм розвитку відновлюваних джерел енергії.

Зазначається, що партнери самі вклали до загального фонду по 500 млн дол. та сподіваються збільшити його до 10 млрд дол. коштом пожертв інститутів розвитку та великих банків.

Благодійний підрозділ IKEA та Фонд Рокфеллера оголосили про створення спільного фонду у червні, кожна сторона пожертвувала по 500 млн дол.

До кінця цього року вони планували залучити до фонду 10 млрд дол. від міжнародних організацій, а потім відкрити доступ інституційним інвесторам.

При цьому, понад 8 млрд дол. уже пообіцяли виділити міжнародні банки та агенції розвитку, такі як Світовий банк, Азійський банк розвитку та Міжнародна фінансова корпорація розвитку США.

Фонд планує за 10 років залучити до 100 млрд дол. і допомогти скоротити світові викиди вуглекислого газу в атмосферу на 4 млрд тонн, розповів FT гендиректор IKEA Foundation Пер Геггенес.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що Ілон Маск готовий дати $6 мільярдів для боротьби із голодом.

Джерело: Financial Times

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...