Новини    26 липня 2017 14:40

Фіскали вилучили в «Укрспирті» мільйон літрів продукції


Майже 97900 декалітрів спиртовмісної продукції вилучила Державна фіскальна служба на підприємстві «Укрспирт». Орієнтовна сума продукції – понад 180 млн грн, повідомляє Укрінформ. Причиною для конфіскації спирту стало можливе виготовлення на держпідприємстві неврахованої продукції.

Напередодні Шевченківський районний суд Києва дав дозвіл на обшуки 41 спиртзаводу в 14-ти областях України. Відкрито кримінальне провадження щодо посадових осіб підприємства. Виготовлений на потужностях вітчизняних спиртових заводів неврахований спирт, ймовірно, мав би використовуватися як сировина для незаконного виготовлення горілки.

У квітні «Укрспирт» зупинив виробництво через проведення аудиту господарської діяльності та балансу залишків. Торік компанія отримала 97,1 млн гривень чистого прибутку проти 84 млн гривень чистого збитку в 2015 році. Вартість виробленої продукції торік зросла на 39,8 млн грн порівняно з 2015 роком – до 1,822 млрд грн.

Міжнародний валютний фонд вимагає від України якнайшвидшої приватизації «Укрспирту». Утім, підприємство досі знаходиться в списку заборонених до приватизації. Його вартість оцінюють в $200-400 млн.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...