Новини    30 жовтня 2021 14:00

Фінансову підтримку бізнесу можуть відновити, але сума буде менше 8 тисяч – радник президента

Доходи держбюджету внаслідок локдауну можуть виявитися нижчими за очікувані

В Офісі президента розглядають можливість відновити фінансову підтримку бізнесу під час жорсткого локдауну, проте сума може бути нижчою за 8 тис грн, які виплачувались минулої весни.

“Доходи держбюджету внаслідок локдауну можуть виявитися нижчими за очікувані… Постраждає не лише дохідна частина, а й видаткова: доведеться витрачати додаткові кошти на підтримку бізнесу за аналогією до колишньої президентської ініціативи, згідно з якою підприємці в “червоних” зонах могли отримати по 8 тис грн”, – розповів радник президента Олег Устенко.

При цьому обсяги такої допомоги цього разу будуть меншими, оскільки бізнес зможе частково працювати, обслуговуючи вакцинованих громадян, підкреслив радник Зеленського.

Устенко вважає, що бізнес адаптувався до нових умов роботи, до того ж, навіть у “червоних” зонах він не буде повністю закритий.

“Локдаун не пройде безслідно, але поточна ситуація відрізняється від попередніх локдаунів.

По-перше, економіка вже адаптована до таких ситуацій, є досвід та розуміння, як треба рухатися в період жорстких обмежень. По-друге, сам бізнес зможе відносно нормально функціонувати – є деяка кілька вакцинованих, є той самий досвід”, – резюмував Устенко.

Раніше Landlord повідомляв, що Рада зробила крок до спрощення реєстрації нових сортів рослин.

Джерело: Інтерфакс Україна 

Владислава Михайленко

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...