Новини    26 квітня 2018 16:49

Фінансова допомога від ЄС продовжиться у разі скасування мораторію на експорт лісу-кругляку


Україна до затвердження нової програми макрофінансової допомоги від Європейського Союзу має, зокрема, скасувати мораторій на експорт лісу-кругляку. Про це на своїй сторінці у Facebook заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, підбиваючи підсумки робочої поїздки до Брюсселя, де він провів низку зустрічей з представниками Єврокомісії та Європарламенту.

Загалом, для затвердження нової програми фінансування від ЄС міністр перелічив  4 основних пункти.

«Скасування мораторію на експорт лісу-кругляку. З огляду на чутливість цього питання шукаємо шляхи деполітизації ситуації та виходу на спільну позицію», – написав одну із вимог міністр.

Також до списку увійшли: впровадження автоматичної перевірки е-декларацій, запуск кредитного реєстру НБУ та запровадження системи верифікації кінцевих бенефіціарних власників компаній.

«Виконання цих умов в рамках нової програми – цілком реальне. Підкреслюю, що усі умови, які ми затверджуємо в рамках програм фінансової допомоги є цілком реалістичними. Питання лише в подоланні корисливих інтересів та в наявності політичної волі», – наголосив Данилюк.

Та додав, що це тільки невелика частина тієї роботи, яку Україна має виконати у найближчий час.

«Серед не менш важливих завдань, у сприянні яким зацікавлені у ЄС – створення антикорупційного суду, продовження реформи банківського сектору, виконання мінімального стандарту BEPS. Роботи дійсно багато і саме тому підтримка наших європейських друзів є для нас важливою», – заявив міністр фінансів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...