Новини / Тваринництво     03 жовтня 2019 11:36

ФАО перевірить використання антибіотиків у тваринництві України

Як в Україні борються зі стійкістю мікроорганізмів до протимікробних препаратів – вивчатимуть міжнародні експерти ФАО. Фахівці збираються розробити рекомендації, які допоможуть більш ефективно застосовувати антибіотики в галузі тваринництва.

Про це повідомляє Agronews.

В Україні розпочала роботу місія Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО), яка має намір вивчити національну систему боротьби зі стійкістю організмів до протимікробних препаратів.

Міжнародні експерти хочуть дослідити ситуацію зі стійкістю мікроорганізмів до антибіотиків у нашій державі, що включатиме, зокрема, збирання та аналіз даних роботи лабораторій і системи контролю за використанням антибіотиків для вироблення подальших рекомендацій. На думку представників ФАО, це допоможе покращити взаємодію усіх учасників процесу контролю за мікроорганізмами в галузі тваринництва та забезпечить ефективний нагляд за стійкістю організмів до протимікробних препаратів.

Читайте: Мармурова яловичина із елітних порід бичків: унікальна ферма на Київщині

Експерти мають намір працювати в Україні протягом тижня. Під час вивчення роботи лабораторій використовуватимуть спеціальну систему оцінки – ATLASS. Після цього представники української галузі тваринництва отримають звіт та рекомендації ФАО.

За інформацією ФАО, оцінка національної системи запобігання антимікробній резистентності з 2016 року уже проведена у 24 країнах світу.

Landlord раніше повідомляв, які рекомендації ФАО розробила для фермерів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також