Новини    18 червня 2020 11:02

EuroTier та EnergyDecentral перенесено на лютий 2021 року

Нові дати виставки: 9–12 лютого 2021 р. - дві провідні міжнародні виставки повернуться із діловою програмою, що висвітлює актуальні теми міжнародного тваринництва та децентралізованого енергопостачання.

(DLG). DLG відкладає EuroTier та EnergyDecentral, які мали відбутись на виставковому майданчику в м. Ганновер з 17 по 20 листопада 2020 року. Пандемія коронавірусу залишає багато невизначеностей в міжнародному контексті. Зважаючи на обставини DLG вважає, що в цьому році не вдасться організувати EuroTier на рівні, який очікують експоненти та відвідувачі від провідної світової виставки. Нові дати виставок – 9–12 лютого 2021 року.

Рішення про відкладення EuroTier та EnergyDecentral було прийнято в тісній координації з експертними консультативними радами обох виставок.

«Відкладення EuroTier та EnergyDecentral було важким рішенням. Міжнародний характер виставок, з точку зору як експонентів, так і відвідувачів – є тим, що робить події глобальним місцем зустрічі експертів та лідерів, які приймають рішення. Ці дві виставки є місцем зустрічей для всієї галузі, головна мета всіх учасників – інтерактивний діалог», – каже д-р Рейнхард Грандке, генеральний директор DLG.

«DLG переконані, що перенесення EuroTier та EnergyDecentral на 9-12 лютого 2021 р. буде не лише справедливо по відношенню до репутації обох подій, як провідних міжнародних виставок, але й надалі забезпечить максимальні можливості для планування та підготовки учасників виставки та відвідувачів», – додає доктор Грандке.

EuroTier та EnergyDecentral повернуться на виставкові майданчики в Ганновері, Німеччина з 9 по 12 лютого 2021 року, пропонуючи своїм відвідувачам широку виставкову і ділову програму, присвячену актуальним темам, що стосуються міжнародної продукції тваринництва та децентралізованого постачання енергії.

Актуальну інформацію про дві виставки можна знайти на веб-сайтах: www.eurotier.com та www.energy-decentral.com.

Нагадаємо, що компанія «Сингента» вперше в Україні проводить реальний віртуальний захід!

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...