Новини / Фінанси     30 червня 2020 19:05

Euralis Semences і Caussade Semences Group заявили про злиття

Нове об’єднання, що увійде у ТОП-10 світових насіннєвих виробників, буде мати обіг 350 млн євро, 2 000 працівників і дев’ять виробничих майданчиків у п'яти країнах

Ради директорів Euralis Semences і Caussade Semences Group 19 червня підписали угоду про злиття двох компаній. Про це повідомляє на своїй сторінці facebook «Євраліс Семенс Україна».

Цей проєкт розпочався в липні 2019 року і набуде чинності 1 вересня 2020 року. Нова організація має за мету стати ключовим європейським гравцем на ринку насіння завдяки взаємодоповнюваності бізнесі, мультикультурній пропозиції, мережі виробників і промисловим інструментам у Франції та Європі.

Маючи обіг розміром 350 мільйонів євро та 2000 працівників, нова організація прагне увійти до 10 кращих глобальних польових насіннєвих компаній, які займають лідируючі позиції в певних культурах.

Читайте: За п’ять років «Євраліс Семенс Україна» планує подвоїти свою ринкову частку – Сергій Тимошенко 

На конкурентному ринку це злиття дасть змогу фермерам на південному заході Франції убезпечити своє виробництво, залучати науково-дослідницькі та промислові інвестиції, необхідні для розвитку своєї діяльності, і таким чином зміцнювати свої ринкові позиції.

Група Euralis Semences і Caussade Semences має 8 виробничих майданчиків у Франції, Румунії, Україні, Іспанії, а незабаром ще один з’явиться у Росії.

Структуру та керівництво майбутньої організації буде представлено 1 вересня.

Нова організація у ключових цифрах:

  • 2 000 працівників;
  • 350 млн євро обігу;
  • 8 виробничих майданчиків + 1 майданчик будується в Росії;
  • 17 дослідницьких станцій по всій Європі;
  • 45 000 га виробничих площ у 5 країнах;
  • Різні напрями діяльності: кукурудза, соняшник, ріпак, зернові культури, кормові культури, соя, сорго, бобові.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про результати використання гібридів кукурудзи компанії «Євраліс» у «Агрофірмі Корсунь».

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також