Новини    14 березня 2018 10:39

«Епіцентр К» купив у «Тайтен Машинері Україна» техніку Case IN на $11 млн


Група компаній «Епіцентр К» на початку 2018 року купила у офіційного дилера бренду Case IN компанії «Тайтен Машинері Україна» сільськогосподарські машини на $11 млн. Про це повідомило керівництво компаній на прес-конференції у Києві.

Зокрема, для нової аграрної компанії «Епіцентр Агро» придбано 17 обприскувачів Patriot серії 4430, 19 тракторів Magnum 340, 2 трактори Quadtrac 550 і 12 вертикальних дискових борін True-Tandem 335 VT.

Як зазначили в компанії, основними аргументами на користь Case IN були співвідношення «ціна-якість та розвинена мережа дилерських центрів.

«Вперше ми потиснули руки з Епіцентром у Ганновері на виставці «Агрітехніка-2018». Ми довго дискутували, що робити, скільки це буде коштувати», – розповідає бізнес-менеджер Case IN в Україні та Молдові Юрій Єгоров.

«Нам дуже приємно спостерігати як українці роблять інвестицію в Україну, в українські землі та наших працівників. Разом з Віталієм Ставнійчуком та Олександром Березнюком (керівник напрямку агробізнесу та головний інженер «Епіцентр К») ми вже співпрацювали, тому знаємо, що наші спільні цілі з упевненістю досягнемо», – зазначив генеральний директор «Тайтен Машинері Україна» Юрій Алаторцев.

Сьогодні «Епіцентр К» вирощує озиму пшеницю, кукурудзу, а також соняшник та ріпак. Частки цих культур в портфелі компанії складають 25%, 50%, 21% та 4% відповідно. Пшениця та кукурудза йдуть на експорт.

«Компанія «Епіцентр К» вклала $150 млн, щоб мати те, що зараз є. В цьому році ми націлюємо свої інвестиції на техніку та елеваторні комплекси. Зараз найбільше інвестицій вкладаємо в агробізнес, але настане той час, а це рік – другий, і він сам почне приносити прибутки. Звичайно, щоб не виникало товарного голоду, для наших клієнтів використовуємо кредитні ресурси. Ці кошти йдуть за цільовим призначенням на полиці магазинів, а від проданих товарів – в агробізнес», – відмітив генеральний директор «Епіцентр К» Петро Михайлишин.

Загалом «Епіцентр К», що активно розвиває в останні два роки аграрний напрямок бізнесу під брендом «Епіцентр Агро», планує в 2018 році інвестувати 1,4 млрд грн в будівництво і реконструкцію зернових елеваторів і 665 млн грн на оновлення парку сільгосптехніки.

«Ми починали 2016 рік, маючи банк землі 445 га. На сьогодні у нас є 110 тис. га землі офіційно зареєстрованих договорами з пайовиками», – розповів Петро Михайлишин. Він додав, що компанія за минулий рік експортувала продукції на $50 млн. «Нам ще в три рази треба наростити експорт, щоб хеджувати наші фінансові ризики», – пояснив гендиректор «Епіцентру».

ТОВ «Епіцентр К» створено в 2003 році. За даними Антимонопольного комітету, в 2017 році частка мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» на ринку Києва становила 53%.

За результатами 2016 року компанія збільшила чистий прибуток на 34,5% в порівнянні з 2015 роком – до 2,434 млрд грн, виручку – на 24% – до 28,147 млрд грн. Чистий дохід від операційної діяльності зріс на 7% і склав 3,2 млрд грн.

За даними Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців на 26 лютого 2018 року, учасниками ТОВ «Епіцентр К» є Олександр Герега (81,1%), Галина Герега (18,7%) і Тетяна Суржик (0,055%). Керівником підприємства числиться Петро Михайлишин.

Ще немає новин у цій стрічці ...