Новини    26 квітня 2022 15:59

Експортні показники Kernel сягнули лише 10% від довоєнних результатів

Kernel експортує понад 7,5 млн тонн продукту щорічно.

Найбільший виробник соняшникової олії в Україні агрохолдинг Kernel наразі може експортувати лише 10% від довоєнних обсягів продукції. Про це гендиректор холдингу Євген Осипов заявив в інтерв’ю американському каналу CNN.

“Попри військові дії у країні аграрії розпочали посівну кампанію! Але маємо складнощі з експортом готової продукції. Це впливає на економіку країни. Україна — світовий лідер з експорту та виробництва соняшникової олії. Однак через війну воно може впасти на 40%”, – зазначив Осипов.

Нині експортні показники Kernel сягнули лише 10% від довоєнних результатів. При тому, що Kernel експортує понад 7,5 млн тонн продукту щорічно. За словами Осипова, компанія постійно опрацьовує альтернативні канали реалізації та доставки продукції.

“Війна може стати гуманітарною катастрофою для всього світу, але ми робимо все можливе, щоб гарантувати продовольчу безпеку”, – запевнив гендиректор.

Довідка. Kernel — найбільший у світі виробник і експортер соняшникової олії, провідний виробник і постачальник сільськогосподарської продукції з регіону Чорноморського басейну на світові ринки. На частку компанії припадає близько 8% світового виробництва соняшникової олії. Свою продукцію вона поставляє більш ніж в 60 країн світу. З листопада 2007 р. акції Kernel Holding торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE).

Нагадаємо, агрохолдинг Kernel відпрацьовує альтернативні шляхи реалізації товару, наскільки це можливо в умовах воєнного стану.

Раніше Landlord повідомляв, що Євросоюз направить допомогу для аграрного сектору України – Bild.

Анна Лиса

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...