Новини    13 грудня 2021 15:29

Експорт з України у США зріс на 46%

Країни націлені на реалізацію домовленостей за результатами зустрічі президентів

Двостороння торгівля товарами та послугами між Україною та США за 9 місяців 2021 року склала $5,4 млрд, що на 23,8% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Експорт з України склав $2,4 млрд (+46%). Про це повідомляє пресслужба Міністерства економіки.

«Наші країни націлені на реалізацію домовленостей за результатами зустрічі наших президентів, 10-ї зустрічі ТІС Україна-США та підписання нової Хартії стратегічного партнерства. Зокрема, ключові пріоритети двосторонньої торговельно-економічної та інвестиційної співпраці включають розширення торгівлі, покращення інвестиційного середовища, захист інтелектуальної власності, посилення корпоративного управління, продовження економічних реформ в Україні», — заявила перша віце-прем’єр-міністр України Юлія Свириденко.

Так, сторони обговорили питання створення сприятливого бізнес-клімату для торгового партнерства між українськими та американськими підприємствами з метою значного збільшення їхньої участі в економіках обох країн насамперед у сферах енергетики, сільського господарства, інфраструктурної розбудови тощо.

«Уряд України продовжуватиме політику реформ, спрямовану на відновлення економічного зростання, досягнення Цілей сталого розвитку та наближення країни до європейського та євроатлантичного майбутнього», — йдеться в повідомленні.

Поряд із цифровізацією, запуском великої приватизації та прийняттям закону про державну підтримку проєктів зі значними інвестиціями Україна зробила низку важливих кроків для залучення іноземних інвестицій. Зокрема, в економіку України станом на 30 червня 2021 року залучено $860,8 млн інвестицій з США, що становить 2% від загального обсягу інвестицій в Україну.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...