Новини / Фінанси     06 листопада 2019 10:31

ДПЗКУ заборгувала Китаю $1,2 млрд – Милованов ВІДЕО

Представники Мінекономіки перевірили й обговорили фінансовий стан Державної продовольчої зернової корпорації України. Однією з найбільших проблем підприємства є великий фінансовий борг Китаю, розмір якого становить $1,2 млрд.

Відеорепортаж з наради публікує на своїй сторінці у Фейсбук міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

Тимофій Милованов відніс ДПЗКУ до одного з найбільш проблемних державних агропідприємств, відзначивши, що і на ринку, і в суспільства є багато нарікань на певні контракти й операції ДПЗКУ. На сьогодні корпорація винна Китаю $1,2 млрд (компанія взяла в китайської сторони кредит вартістю $1,5 млрд під 3,5% річних. Частково кредит уже почали сплачувати).

Читайте: Ринок землі: чи є ще що продавати селянам? Тіньові схеми привласнення паїв ВІДЕО

На нараді, проведеній Мінекономіки в ДПЗКУ, були присутні керівництво корпорації, народні депутати і представники ЗМІ.

«Домовились записати всі проблемні питання. І надати відповіді. Перевірити, чи ті відповіді справжні. Питання, які не будуть зняті, – буде розслідування», – наголосив міністр.

Тимофій Милованов опублікував відеорепортаж з першої частини наради.

Landlord раніше повідомляв про те, що Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства отримало в підпорядкування 493 державних агропідприємства, серед яких Аграрний фонд, ДПЗКУ, Артемсіль, Укрспирт та Конярство України.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також