Новини    03 травня 2018 17:18

ДПЗКУ та Аграрний фонд: Що ще продадуть з «молотка» в цьому році


Урядовий комітет затвердив перелік підприємств великої приватизації на 2018 рік, в який увійшло 26 об’єктів, написав на своїй сторінці в Facebook виконуючий обов’язки голови Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров.

З цього переліку, безпосередню, до управління Міністерства аграрної політики та продовольства України належать: ПАТ «Аграрний фонд» та ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України».

Окрім того, 18 об’єктів зі списку знаходяться в управлінні ФДМУ. Серед них – є два виробника добрив: «Одеський припортовий завод», який простоює з 30 квітня, та «Сумихімпром». Їх приватизація, як і «Центренерго», пройде згідно з прикінцевими та перехідними положеннями закону «Про приватизацію державного та комунального майна».

Також до списки великої приватизації потрапили п’ять обленерго: «Тернопіль-», «Запоріжжя-», «Харків-», «Миколаїв-», «Хмельницькобленерго», а також чотири теплогенеруючих підприємства: «Херсонська ТЕЦ», «Дніпровська ТЕЦ», «Криворізька теплоцентраль», «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль».

Також Фонд держмайна управляє «Запорізьким титано-магнієвим комбінатом», «Президент-Готелем», «Турбоатомом», «Азовмашем», «Завод алюмінієвої фольги» і ВАТ« Оріана», що потрапили до переліку.

Що стосується решти об’єктів великої приватизації, то три з них знаходяться в управлінні Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: «Об’єднана гірничо-хімічна компанія», «Завод «Електроважмаш», «Дніпровський електровозобудівний завод».

По одному об’єкту великої приватизації управляють Кабінет міністрів («Украгролізинг»), Міністерство охорони здоров’я (ПРАТ «Індар») і Міністерство енергетики та вугільної промисловості («Вугільна компанія «Краснолиманська»).

Трубаров зазначив, що після урядового комітету список повинен затвердити Кабінет міністрів. До групи малої приватизації потрапляють об’єкти нерухомості, невеликі підприємства, а до групи великої приватизації входять об’єкти, активи яких перевищують 250 млн гривень.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...