Новини    18 червня 2018 14:19

ДПЗКУ оприлюднила тарифи на послуги своїх філій


Тарифи на послуги філій відтепер доступні на сайті «Державної продовольчо-зернової корпорації України». Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

«З метою підвищення оперативності отримання інформації щодо вартості послуг філій на офіційному сайті Державної продовольчо-зернової корпорації України доступний частковий перелік тарифів на послуги», – йдеться у повідомленні.

Зокрема на сайті ДПЗКУ оприлюднено:

тарифи на послуги елеваторів;

тарифи на послуги переробки;

тарифи на послуги перевалки.

«В процесі приймання і зберігання зерна філії корпорації надають комплекс наступних послуг:  проведення аналізів та лабораторних досліджень, визначення якості зерна; зважування зерна; сушіння, очищення, вентилювання та знезараження (при потребі); калібрування кукурудзи, формування насіннєвого матеріалу, фасування; відвантаження зерна автомобільним і залізничним транспортом», – нагадали в ДПЗКУ.

Також переробні підприємства держкорпорації надають послуги із переробки зерна на борошно, крупи, пластівці, займаються виробництвом кормів та кормових добавок, працюючи відповідно до норм і вимог ISO 9001.

Портові елеватори ДПЗКУ надають послуги з перевалки зернових культур, тарифи на які відтепер також доступні для клієнтів на сайті корпорації.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...