Новини    08 жовтня 2021 20:17

ДПЗКУ може оголосити дефолт до кінця року – Валерій Томіленко

Екскерівник корпорації повідомив про проблеми на підприємстві

Наприкінці 2021 року або на початку 2022 року АТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України” (ДПЗКУ) може оголосити дефолт — через неможливість виконання зобов’язань за контрактами.  Про це повідомив колишній керівник (у 2014-2015 роках) ДПЗКУ Валерій Томіленко.

Читайте: Інвестиції та будівництво. Як розвиватимуть порти Миколаєва, Херсона і Рені

Головною причиною такої ситуації колишній керівник Томіленко назвав те, що, попри плани роздержавлення підприємства, за сім років цього так і не зробили. Із чим пов’язані значні корупційні ризики та помилки менеджменту.

За його словами, завдання з підготовки ДПЗКУ до приватизації ставилися ще 2014 року, коли його запрошували на посаду керівника корпорації. Утім, уже до кінця того року, коли виникли проблеми з виконанням зобов’язань держкомпанії перед китайськими партнерами, які надали величезний на ті часи кредит у 1,5 млрд дол., він зрозумів, що насправді проголошені гасла розходилися зі справами.

Виробничі підрозділи корпорації розташовані у 20 регіонах України. До складу АТ “ДПЗКУ” входять 55 філій, у тому числі два портові елеватори – Одеський та Миколаївський та 53 лінійні елеватори.

Нагадаємо, раніше Landlord розповідав, що антикорупційний суд виправдав Валерія Томіленка. 

Джерело: Укрінформ

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...