Новини    30 березня 2018 11:22

ДПЗКУ домовилася з Hassad Food про поставку комбікормів до Катару


Делегація Державної продовольчо-зернової корпорації України та керівництво Hassad Food досягли попередньої домовленості щодо експортних поставок українських комбікормів до Катару за індивідуальними рецептами замовника. Про це повідомляє прес-служба ДПЗКУ.

«Ринок Катару для ДПЗКУ – це можливість підвищення попиту на високоякісну продукцію корпорації, розширення географії експорту як зернових культур, так і готової продукції», – йдеться у повідомленні.

В травні очікується візит представника катарської Hassad Food до України для більш детального обговорення умов експортних поставок та формування комерційних пропозицій.

Уряд держави Катар також виявив неабияку зацікавленість в імпорті українських зернових, зокрема ячменю та кукурудзи. ДПЗКУ планує почати процедуру акредитації для участі у державному тендері на поставку зернових культур до держави Катар.

На минулому тижні в м. Доха (Катар) делегація ДПЗКУ взяла участь у Міжнародній сільськогосподарській виставці Qatar International Agricultural Exhibition-2018.

В рамках цього заходу представники ДПЗКУ провели низку зустрічей з потенційним партнером – однією з найбільших компаній агропромислового комплексу Держави Катар Hassad Food. Основною метою перемовин було налагодження поставок готової продукції, а саме комбікормів та пластівців, до Держави Катар.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...