Новини    29 жовтня 2018 09:36

Долю вівець, які були повернуті з Туреччини до України, вирішать після обстеження


Вівець, які залишились живими після двотижневого ув’язнення в митній зоні чорноморського порту, лабораторно перевірять для прийняття рішення про подальші дії з ними. Про це повідомляють у Держпродспоживслужбі.

Нагадаємо, як раніше повідомляв LANDLORD, вантаж із вівцями був направлений на експорт з України до Туреччини 6 жовтня 2018 року – усього 300 голів. Турецька сторона вантаж не прийняла без пояснення причин, і вже 12 жовтня тварини повернулися в Україну на термінал відправлення. В Україні повернення тварин до власника заборонили ветеринари, заявивши, що вівці можуть бути потенційно небезпечними. Власниця тварин через «бюрократичну тяганину» не могла протягом двох тижнів ані забрати, ані утилізувати тварин.

Згідно заяві Держпродспоживслужби, фура з вівцями відбула до Тульчинської філії ДП «УКРВЕТСАНЗАВОД» у Вінницькій області для утилізації загиблих тварин

«З огляду на ситуацію, яка слалася, Держпродспоживслужба ініціювала порушення кримінального провадження за фактом порушення ветеринарно-санітарних норм та жорстокого поводження з тваринами», – йдеться у повідомленні.

Також Держпродспоживслужба звернулася з нотифікацією до компетентного органу Туреччини щодо надання пояснень причин повернення вантажу та з проханням вжити заходи для запобігання виникнення в подальшому подібних необґрунтованих бар’єрів у двосторонній торгівлі.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...