Новини    26 жовтня 2018 10:20

Власниці овець, що застрягли у порту Чорномоська, пропонували вирішити проблему «тихо»


Олена Севінч власниця 300 овець, що у Чорноморському портовому терміналі вже понад два тижні закриті у вантажівці, заявила в інтерв’ю ТСН, що їй пропонували вирішити проблему «тихо й мирно».

Фуру з вівцями було відправлено поромом до Туреччини ще 6 жовтня, але одержувач за вантажем не з’явився. Тому, без проходження митного контролю, фуру з вівцями було відправлено назад в Україну, і в порт «Чорноморськ» вона прибула 12 жовтня. В Україні повернення тварин до власника заборонили ветеринари, заявивши, що вівці можуть бути потенційно небезпечними. Власниця тварин через «бюрократичну тяганину» не може ані забрати, ані утилізувати тварин, як радять ветеринари.

Повідомляється, що частина тварин вже померли від спраги, голоду та отруєння трупними газами. Зоозахисники нарахували близько двох десятків овець, що залишилися живими.

«Були дзвінки прискорити процес утилізації, просили щоб не було преси, щоб було по-менше людей, менше інформації. Все зробити тихо й мирно, забрати їх та поїхати», – заявила Олена Севінч.

Поки що в порту Чорноморська облаштують спеціальний майданчик для овечої отари. За рішенням спеціальної комісії 26 жовтня тварин мають випустити на свіже повітря і погодувати.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...