Новини    04 квітня 2018 18:12

До київського підприємства везли 14 тонн заборонених рибальських сіток


Понад 14 тонн рибальської сітки з нейлонової мононитки виявили, під час митного огляду вантажу співробітники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Київської міської митниці Державної фіскальної служби. Про це повідомляє прес-служба ДФС. Згідно інформації, загальна вартість вантажу становить понад 2,5 млн гривень.

«Товар, що надійшов з Китаю на адресу одного з київських підприємств, був заявлений декларантом до митного оформлення як пофарбовані сітки, виготовлені машинним способом, утворені подвійним шкотовим вузлом. Однак митники виявили зовсім інший товар – рибальські  сіті з нейлонової мононитки, ввезення яких заборонено Законом України «Про тваринний світ». Зазначений факт підтвердився й маркуванням», – повідомляють у ДФС.

За ознаками порушення митних правил, передбачених ст. 472 Митного кодексу України, відносно декларанта підприємства складено адміністративний протокол. Незаявлення точних та достовірних відомостей щодо найменування та характеристик товару при їх декларуванні передбачає конфіскацію цього товару та штраф у розмірі 100% його вартості, у цьому випадку – 2,5 млн грн. Відповідно до протоколу товар буде вилучено, а справу передано до суду для винесення рішення.

«З 1 квітня в Україні почали діяти нерестові заборони на риболовлю.  Вилучення 14 тонн таких сіток, які завдяки митникам вже не потраплять до рук браконьєрів, вберегло незліченну кількість риби та інших живих організмів наших водоймищ. Та навіть в періоди, коли риболовля дозволена, виготовлення сіток з мононитки, їх збут, застосування та зберігання, крім тих, що призначені для промислового лову, в Україні заборонене», – додали в Державній фіскальній службі України.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...