Новини / Політика     22 травня 2020 13:10

Дмитро Кулеба: МЗС – це не лише про візи, це і про реальні інструменти для експортерів

Відбулося установче засідання оновленої Ради експортерів та інвесторів при МЗС України

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба 21 травня провів установче засідання оновленої Ради експортерів та інвесторів при МЗС України у режимі відеоконференції.  По це повідомляє пресслужба міністерства.

Наразі до складу Ради експортерів та інвесторів входять 135  компаній, які будуть поділені на групи за галузевим принципом. Зокрема, планується утворити групи агро- та харчової промисловості, машинобудування, IT-сектору тощо. Щоправда, склад Ради по компаніях не поки не оприлюднюється.

«Ми розуміємо, що нині всі країни та бізнеси шукають можливості виходу з економічної кризи. МЗС – це не лише про візи та імідж України за кордоном, це і про реально діючі інструменти виходу на зовнішні ринки. Нині, у кризу, це особливо важливо: дати можливість збільшити торгівлю українськими товарами за кордоном. Це не стосується окремих компаній. Це стосується всієї економіки», – заявив міністр під час віеоконференції.

Читайте: Сергій В’ялий: від науки до бізнесу і прагнення мати власну справу

Рада діятиме на постійній основі, її члени зможуть подавати пропозиції щодо торговельної співпраці, лібералізації торгових режимів і відкриття нових ринків збуту. В рамках закордонних візитів міністра, МЗС надаватиме можливість безпосередніх контактів з іноземними партнерами для директорів або власників компаній

«Ми бачимо великий експортний потенціал України. Ми маємо продавати більше товарів, компанії платитимуть більше податків, будуть влаштовувати на роботу більше людей. Це механізм як створити можливості для людей працювати – навіть в умовах кризи, в якій ми живемо», – додав Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, у ВР пропонують виділити аграріям, постраждалим під час посухи 1,5 млрд грн.

 

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також