Новини    17 квітня 2018 18:01

Держрезерв вважає Мінекономіки ініціатором обшуку відомства


Державне агентство резерву вважає, що обшук офісу та підприємств відомства проходить з ініціативи та за підтримки Міністерства економіки та торгівлі. Про це йдеться у зверненні на сайті Держрезерву.

«Всі перевірки вкотре проходять з ініціативи та за підтримки Мінекономіки та безпосередньо замміністра Юрія Бровченка. Саме з їх подачі прокуратура Києва активізувалася для «всебічного» та «незаангажованого» розслідування», – йдеться у повідомленні.

Держрезерв подібні дії вважає заангажованими, такими, що дестабілізують роботу держагентства, та псують імідж системи в цілому як всередині країни, так і перед міжнародною спільнотою.

Відомство нагадує, що саме зараз в уряді очікує на розгляд питання щодо виведення Держрезерву з-під Міністерства економічного розвитку та торгівлі та підпорядкування Кабінетові Міністрів.

Проект рішення щодо цього питання за погодженням з Міністерством юстиції України, Міністерством фінансів України, Нацдержслужбою Міністерство економічного розвитку та торгівлі передало на розгляд у Кабмін.

«Офіційна причина перевірок – славнозвісне рішення Печерського суду про виїмку документів щодо переміщення зерна Держрезерву з Харківської  до Черкаської області», – йдеться у повідомленні.

Держрезерв звертається до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, групи народних депутатів та Кабінету Міністрів України з проханням втрутитися в ситуацію та взяти під особистий контроль дане кримінальне провадження для недопущення порушення норм чинного законодавства.

Як повідомляв LANDLORD, співробітники Служби безпеки України (СБУ) та Прокуратури Києва проводять обшуки в центральному офісі Державного агентства резерву та на держпідприємствах «Златодар» (Черкаська обл.) і «Хлібна база №85» (Харківська обл.) у зв’язку з розслідуванням фактів переміщення зерна.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...