Новини    09 лютого 2022 18:13

Держпродспоживслужбу передали у підпорядкування Мінагрополітики

Служба буде в єдиному фарватері реалізації державної аграрної політики

Держпродспоживслужбу передали у підпорядкування Мінагрополітики від МЕРТу. Відповідне рішення Кабмін ухвалив сьогодні на засіданні.

«Також я хочу публічно заявити, що Держпродспоживслужба буде в структурі Міністерства аграрної політики, це питання лише кількох місяців. Служба буде в єдиному фарватері реалізації державної аграрної політики. Ми не дозволимо її розділяти на частини або залишати поза межами нашої юрисдикції, тому що розв’язання питань з ветеринарії, санітарного благополуччя, експорту, продовольчої безпеки та відкриття нових ринків неможливе без центрального органу виконавчої влади, який із самого початку був інтегрований в інституцію Міністерства аграрної політики», — заявляв на початку лютого міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко.

Він також наголосив, що Україна повинна мати повноцінне аграрне міністерство, яке забезпечуватиме вирішення цілого комплексу питань, зокрема щодо стратегії та розв’язання проблем скотарства, які були накопичені останніми роками.

Раніше Landlord повідомляв, що в сільському господарстві зростають зарплати: у якому регіоні платять найбільше.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...