Новини    24 липня 2022 14:23

Держпродспоживслужба закликає бізнес не порушувати закон при встановленні цін на пальне

До суб’єктів господарювання, які допускають порушення, будуть застосовуватись адміністративно-господарські санкції відповідно до статті 20 Закону України "Про ціни та ціноутворення"

Держпродспоживслужба у зв’язку з коливанням на валютному ринку закликає представників бізнесу дотримуватися вимог чинного законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні цін на пальне.

Про це повідомила пресслужба установи на сайті.

“У зв’язку з коливаннями на валютному ринку, задля уникнення критичної ситуації на роздрібному ринку пального, надмірного тиску на бізнес та мінімізації негативних наслідків, зокрема, створення штучного дефіциту пального або припинення господарської діяльності, служба закликає представників бізнесу дотримуватися вимог чинного законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні цін на пальне”, – повідомляється у джерелі.

Зазначається, що обов’язковому декларуванню підлягають зміни роздрібних цін у разі їх підвищення на 5 і більше відсотків. У разі порушення до  суб’єктів господарювання застосовуються адміністративно-господарські санкції відповідно до статті 20 Закону України “Про ціни і ціноутворення”.

“Реалізація товарів за роздрібною ціною, підвищеною на 5 і більше відсотків без процедури декларування зміни цін або недотримання строків їх застосування, є порушенням вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, обстріли Одеського порту не зупинили роботу над експортом зерна.

Landlord раніше повідомляв, з 1 липня 2021 року середньозважена ціна 1 га земель для товарного с/г виробництва становить 33 105 грн.

Марковська Катерина

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...