Новини    04 квітня 2018 10:48

Держава відшкодовуватиме 30% вартості будівництва тваринницьких ферм


У 2018 році держава відшкодовуватиме 30% вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів. Про це повідомляє «Укрінформ» з посиланням на інформаційне роз’яснення Міністерства аграрної політики і продовольства України.

«Урядова програма підтримки відшкодування вартості об’єктів (тваринницьких ферм і комплексів для утримання ВРХ, свиней, птиці (в тому числі водоплавної), доїльних залів, підприємств з переробки сільськогосподарської продукції (молока, м’яса, побічних продуктів тваринного походження не призначених для споживання людиною ІІ категорії) надаватиметься юридичним особам незалежно від організаційно-правової форми та форми власності і фізичним особам-підприємцям, які провадять діяльність у галузі тваринництва», – йдеться у роз’ясненні.

Зокрема, розмір відшкодування складатиме 30% вартості об’єкта, а для об’єктів із вартістю більшою ніж 500 млн грн – 30% від 500 млн грн.

Для отримання відшкодування об’єкт має бути завершений або реконструйований у поточному році. Документи щодо будівництва та заявку на відшкодування слід подавати до 5 липня, до 5 жовтня, до 5 грудня до комісії Мінагрополітики. Кошти перераховуватимуться на рахунки, відкриті у банку. Часткове відшкодування вартості об’єктів надаватиметься на безповоротній основі тричі на рік.

Для цього слід підготувати такі документи:

– копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків;

– витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

– довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

– копію документа, що підтверджує прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта;

– типову форму № ОЗ-1 «Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів» (для об’єктів, прийнятих в експлуатацію в поточному році);

– довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів;

– копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) на 01 число останнього звітного місяця на момент подання документів.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...