Новини    26 листопада 2019 10:54

Де знайти кошти на посівну: умови участі у програмі ЛегкоПосівна

Малим і середнім фермерам завжди бракує якісних кредитних ресурсів. Щоб підтримати виробників у плануванні посівної кампанії та відкрити їм доступ до використання посівного матеріалу преміумкласу, в Україні запроваджено програму «ЛегкоПосівна».

Цю програму заснували компанія «Сингента» спільно з банками ПроКредит Банк, ОТП Банк та Креді Агріколь Банк, комплексно поєднавши високі аграрні й фінансові технології з огляду на реальні потреби українських агровиробників. Програма максимально враховує інтереси та запити фермерів, значно спрощуючи їм підготовку до польових робіт.

Про те, які можливості відкриває програма для фермерів, та про умови участі в ній розповіла  менеджер із розвитку  бізнесу компанії «Сингента» Юлія Глумна.

Учасником програми «ЛегкоПосівна» може стати господарство:

  • яке вже витрачає на продукцію «Сингента» понад $50/га;
  • або яке готове збільшувати присутність продуктів «Сингента» на 20% порівняно з попереднім роком.

Важливі переваги програми для фермера такі:

  • можливість придбати продукцію для посівної кампанії 2020 року за передоплатними цінами та при цьому продати сільгосппродукцію навесні чи влітку, користуючись можливістю дострокового закриття кредиту, або напередодні нового року, коли тиск на ціни знижується після закриття більшості векселів та розрахунку за товарними кредитами;
  • учасники програми не платять жодної комісії, користуючись пільговими кредитами від провідних банків-партнерів.

Читайте: Як аграрію заробити більше: фінансова програма ЛегкоПосівна

За словами Юлії Глумної, партнерська програма «Сингента» з ОТП Банком та ПроКредит Банком продемонструвала свою ефективність у двох попередніх сезонах. А на 2020 рік прийнято рішення щодо збільшення кількості банків-партнерів, зокрема підписані договори партнерства з Креді Агріколь Банком та Райффайзен Банком Аваль, ведуться переговори з низкою українських фінустанов щодо залучення до програми.

З актуальними умовами кредитування від банків-партнерів можна ознайомитися на офіційному сайті компанії «Сингента».

Нагадаємо, що у спецпроєкті «Як аграрію заробити більше» Landlord розповідає про ефективні кредитні рішення для представників малого та середнього агробізнесу.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...