Новини / Інвестиції     10 травня 2020 13:55

Де отримати освіту: ТОП-5 найкращих аграрних вишів світу

Які вищі навчальні заклади вважаються найкращими для підготовки або підвищення кваліфікації у сфері аграрного бізнесу і скільки буде коштуватия навчання

Підготовка кваліфікованих кадрів – це проблема, яка наразі гостро постала, як перед великими сільськогосподарськими компаніями, так і перед пересічними фермерськими господарствами. В сільськогосподарській індустрії постійно впроваджуються нові технології, принципи автоматизації та екологічності, знання яких необхідно сучасним професіоналам.

Українська система підготовки кадрів для сільського господарства, за свідченням самих власників господарств, має досить високий рівень. Але для отримання сучасних знань, поєднаних з практикою, краще отримати освіту за кордоном.

Ladlord пропонує добірку з п’яти вишив світу, які вважаються найкращими, або одними з найкращих.

Wageningen University and Research Centre

Нідерланди

Вартість навчання – $17,5 тис на рік.

Фото: Wikimedia

Вагенінгенскій університет складається, власне з університету і колишнього сільськогосподарського дослідного інституту Міністерства сільського господарства Нідерландів.

На рівні бакалаврату, магістратури та докторантури в університеті можна вивчати сільське господарство і інновації, біонауки, органічне сільське господарство, рослинництво, біологію, біотехнології, біосистемну інженерію тощо. У вузі також проводяться численні сільськогосподарські дослідження і реалізується проект AgROBOfood вартістю 16 млн євро.

University of California Davis

США

Вартість навчання – $43,4 тис на рік.

Фото: Wikimedia

До складу Каліфорнійського університету в Дейвісі входить окремий Коледж сільського господарства і наук про навколишнє середовище. На базі цього коледжу проводиться не тільки викладання, а й великі дослідження, а до його складу входять власні наукові центри, лабораторії і ферми.

Коледж пропонує студентам програми всіх рівнів з 28 основними і 43 додатковими спеціалізаціями: тваринництво, екологія, біотехнології, садівництво, аналіз і планування екологічної політики, гідрологія, ландшафтна архітектура, виноградарство, науки про дику природу тощо.

Swedish University of Agricultural Sciences

Швеція

Вартість навчання – $12 тис на рік.

Фото: Studentstudy

Шведський університет сільськогосподарських наук являє собою вузькоспеціалізоване навчальний заклад, що фінансується Міністерством сільського господарства Швеції і є основним провайдером сучасного сільськогосподарського освіти в регіоні.

Університет складається з 4 факультетів і 34 відділень, на базі яких пропонуються програми в сфері садівництва, рослинництва, сільського господарства, лісового господарства, природних ресурсів, екології, тваринництва, водних ресурсів тощо. Діють ряд практичних програм в галузі сільського господарства зі спеціалізацією в ветеринарії.

Agro ParisTech

Франція

Вартість навчання – $10 тис на рік.

Фото: Paul Bonfils

Французький сільськогосподарський університет Agro ParisTech входить в групу ParisTech, яка об’єднує 10 найпрестижніших технічних шкіл Парижа. На п’яти відділеннях університету студенти можуть вивчати такі предмети, як сільське господарство, лісове господарство, агрономія, розподіл водних ресурсів, екологія, наука про життя, сільськогосподарський менеджмент тощо.

При зарахуванні проводиться строгий відбір студентів і пропонуються програми магістратури та докторантури, які припускають велику практику і стажування в партнерських сільськогосподарських компаніях по всій Франції.

ETH Zurich

Швейцарія

Вартість навчання – $1,3 тис на рік.

Фото: Up-study

Швейцарська вища технічна школа Цюріха – це найпрестижніший університет Швейцарії, який відомий якісними технічними програмами і своєю прихильністю охорони навколишнього середовища. До складу вузу входить Інститут сільськогосподарських наук з цілою низкою дослідницьких центрів і дослідних станцій по всій Швейцарії.

Пропонуються англомовні програми бакалаврату та магістратури, проводяться передові наукові дослідженя в галузі сільського господарства, екології, біохімії та біотехнологій в рослинництві, рослинної клітинної біології, сільськогосподарської економіки і політики, харчування тварин і рослин, молекулярної селекції рослин тощо.

Джерело: Hotcourses

Читайте також