Новини / Фінанси     31 січня 2020 16:05

Corteva зберегла 20% частку на ринку кукурудзи – Сергій Харін

Українcький підрозділ Corteva Agriscience відзначає хороші результати прямих продажів насіння бренду Pioneer.

Corteva оголосила фінансові результати за 2019 рік.

Чистий обсяг продажів за 2019 рік склав 13,8 млрд. дол. США, що на 3% менше, ніж у попередньому році через валютні коливання.

За межами Північної Америки чисті продажі компанії в 2019 році зросли на 1%. Відбулося  зростання на 1% по напрямку засобів захисту рослин. Зросли продажі нових продуктів: засобів захисту рослин – на 7%, насіння – на 6%.

 «Українська команда доклала надзвичайних зусиль у 2019 році.

Незважаючи на ринкові виклики, компанія змогла зберегти показник EBITDA на тому ж рівні порівняно з минулим роком, значно покращивши частку ринку по насінню соняшника з 16% до 19%, незважаючи на падіння ринку, та зберегла частку 20% на ринку насіння кукурудзи, згідно з Kleffmann, – підкреслив Сергій Харін, керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі.

Читайте: Зрозуміти фермера: як Corteva будує власну модель прямих продажів

Сергій Харін відзначив, що українcький підрозділ Corteva Agriscience досяг прогресу через запуск прямих продажів насіння бренду Pioneer, забезпечення реєстрації нових продуктів, підвищення продуктивності та розвиток команди.

«Наші результати демонструють, що завдяки потужностям продуктової лінійки нам вдалося отримати органічне зростання вище ринкових показників, особливо за межами Північної Америки. Дивлячись у майбутнє, ми очікуємо, що більш сприятливі погодні умови в Північній Америці створять підґрунтя для подальшого покращення результатів нашої діяльності», – зазначив Джеймс К. Коллінз мл., головний виконавчий директор Corteva Agriscience.

Landlord раніше повідомляв, що Corteva Agriscience обіцяла інвестувати $1 млн в дороги Полтавської області.

 

Читайте також