Новини    16 березня 2018 17:07

Corteva Agriscience інвестує $1 млн в дороги Полтавської області


ТОВ «Піонер Насіння Україна» та ТОВ «Стасі Насіння» (українські підприємства Corteva Agriscience) та Полтавська обласна державна адміністрація підписали меморандум про співпрацю з метою розвитку дорожньої інфраструктури в Диканському районі, де розташований виробничий комплекс компанії. Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience.

Інвестор готовий протягом 2018 року виділити близько $1 млн для будівництва нової дороги загального користування, яка змінить рух вантажівок до/від насіннєвого заводу без впливу на сільську місцевість.

Полтавська обласна державна адміністрація буде відповідати за будівництво нової дороги та її подальше обслуговування.

«Ми планували цей проект з 2012 року і зіткнулися з багатьма ускладненнями на цьому шляху, що спричиняли затримки реалізації проекту, ми залучали місцеву громаду до активної комунікації про їхню потребу. І ми дуже раді, що цей довгоочікуваний проект просувається, і вдячні за допомогу місцевій громаді та Полтавській ОДА», – розповів директор з інтегрованих операцій напрямку насіння у Європі Corteva Agriscience Пітер Шипош.

Виробничий комплекс ТОВ «Стасі Насіння» працює з 2013 року. Компанія DuPont Pioneer, попередник DowDuPont, інвестувала у будівництво понад $56 млн. Завод виробляє насіння кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer для українських сільгоспвиробників. На підприємстві працюють біля 60 штатних співробітників та більше 200 підрядних та сезонних працівників.

ТОВ «Піонер Насіння Україна» – це комерційний офіс компанії, розташований в Києві, що забезпечує продаж насіння бренду Pioneer та функціональну підтримку. Тут працюють майже 140 співробітників, в тому числі 70 агрономів по всій території України, які надають сільгоспвиробникам консультації.

Обидва підприємства є частиною Corteva Agriscience. Corteva Agriscience – це сільськогосподарський підрозділ DowDuPont (NYSE: DWDP). Corteva Agriscience пропонує виробникам в усьому світі продукцію брендів: Pioneer, Encirca, Brevant Seeds, а також продукти захисту рослин.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...