Новини    13 квітня 2018 15:58

Continental Farmers Group ввела в експлуатацію новий елеваторний комплекс на Львівщині


ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» (входить в групу компаній Continental Farmers Group) ввело в експлуатацію новий елеваторний комплекс у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району Львівської області. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Встановлення такого елеватора дозволить збільшити ефективність нашого виробничого блоку. Більшість зерна постачаємо на експорт, але й на внутрішній ринок теж. Потенціал західного регіону дуже високий в контексті сільськогосподарського сектору. Успішність бізнесу не може реалізуватись без людського фактору, тому ми багато часу і зусиль приділяємо навчанню та підвищенню фаховості наших працівників», – наголосив директор «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко.

Елеваторний комплекс с. Новосілки-Гостинні включає дві силосні ємкості на 6000 тонн для зберігання зерна.

«Агро ЛВ Лімітед» функціонує на території Львівської області з 2006 року. На підприємстві працює близько 600 робітників. ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» є одним з найбільших виробників картоплі в Україні.

Виробництво компанії в структурі сільськогосподарських підприємств Львівщини становить: зернових – 15%, цукрових буряків – 32,7%, ріпаку – 19,3%, картоплі – 67,2%.

Упродовж своєї діяльності в Україні компанія інвестувала в розвиток 1,1 млрд грн.

«Агро ЛВ Лімітед» оснащена сільськогосподарськими машинами найсучасніших світових виробників, діє картоплесховище потужністю 38 тис. тонн з автоматизованим контролем мікроклімату, сучасний машино-ремонтний комплекс та три зерно-елеваторні комплекси потужністю 40 тис. тонн.

Господарська діяльність та облік ведеться за новітніми програмними технологіями, доповненими супутниковим зв’язком та GPS системами.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...