Новини / Садівництво     10 квітня 2019 10:31

Чи вигідно фермерам вирощувати жимолость: аргументи за і проти

Українські ягідники звернули увагу на вирощування жимолості – кущової ягоди, яка найраніше з’являється на ринку і яку вважають ціннішою за лохину. Проте частина тих, хто вже пробував її вирощувати, стверджує про проблеми з реалізацією.

Про це повідомляє EastFruit.

«За»

Серед аргументів на користь рентабельності жимолості – висока популярність цієї ягоди в Канаді, де навіть проводять «Дні жимолості» і є компанії, які відводять під цю культуру понад 200 га.

Читайте: Виробникам ягід радять робити акцент на маркетингу – Міжнародний форум S-Fruit.Transformation

Стверджують, що порівняно з лохиною, ягоди жимолості містять вдвічі більше вітаміну А, втричі більше заліза і фосфору, в 4 рази більше кальцію.

Ягодою цікавляться виробники молочної продукції, які вважають, що жимолость як наповнювач для йогуртів може бути новинкою, котра приверне увагу і додасть оригінальності бренду.

«Проти»

Проте ті українські ягідники, які вже вирощували жимолость, відзначають, що продати її проблематично. Зокрема виробник «Українська ягода»  минулого року заявив, що позбавляється від жимолості з огляду на її безперспективність.

Пошук істини

Повідомляється, що на конференції «Ягоди України-2019: заморозка і свіжий ринок», що пройде 21 травня 2019 р. у Києві, виробники проведуть дискусію щодо перспектив жимолості на ягідному ринку.

Прихильниками вирощування жимолості виступатимуть Олександр Ярещенко, кандидат с.-г. наук, заступник директора з наукової роботи Інституту садівництва НААН України, та Олег Босий, засновник компанії «ФруТек».

З аргументами, що заперечують, рентабельність жимолості, виступлять Тарас Баштанник, директор ТОВ «Українська ягода», і Євген Харлан, директор з розвитку ТОВ «Нікдарія».

Landlord раніше повідомляв про те, що Україна експортувала рекордні обсяги заморожених фруктів та ягід на $78 млн.

Читайте також