Новини    27 квітня 2018 16:48

«Долинське» побудувало власну сонячну електростанцію


Агрокомпанія «Торговий дім «Долинське» (Херсонська область) побудувало власну сонячну електростанцію потужністю 2 мегавата. Про це повідомляє Асоціація виробників молока.

«На сьогодні можна виокремити найбільше наше досягнення – запустили власну електростанцію. Сонячні батареї встановили на дахах корівників. Це дуже зручно, оскільки не довелось створювати додаткових об’єктів для встановлення батарей. Нині маємо дві сонячних підстанції потужністю 2 мегавата», – розповів директор ТОВ «ТД «Долинске» Володимир Хвостов.

За допомогою нещодавно встановлених сонячних батарей підприємство заощаджуватиме значні суми на електроенергії, при цьому не завдаючи шкоди екології.

22 травня в рамках національного Дня Ферми відбудеться презентація електростанції.

ТОВ «Торговий дім «Долинське» входить до складу компанії «Агропродукт ЛТД». Підприємство створено в селі Долинське Чаплинського району в 2003 році на базі сільгоспкооперативу. Загальна площа оброблюваних земель складає майже 11 тис. га, стадо корів – 3 тис., з яких дійних – 1,1 тис. Підприємство вирощує зернові та олійні культури. «Долинське» внесено до державного реєстру виробників насіння високої категорії.

Читайте також

Ще немає новин у цій стрічці ...