Новини / Фінанси     30 квітня 2019 14:18

Через торгову війну фермери США втрачають $12 млрд доходу

У січні–березні 2019 р. персональний дохід американських фермерів знизився на $11,8 млрд, що є найбільшим падінням за останні 3 роки. Це обумовлене наслідками торгової війни з Китаєм, зниженням цін на сировинні товари та рекордними повенями на середньому заході США.

Про це повідомляє Axios.

Як стверджує Bloomberg, рівень банкрутства фермерів на середньому заході зріс до показника, якого у США не бачили протягом приблизно десяти років.

Читайте: Сазани, равлики, вівці, сири: 33 львівських фермери об’єдналися задля розвитку бізнесу

Субсидії на суму $12 млрд, виділені адміністрацією Трампа для допомоги фермерам, які зазнали значних втрат від торгової війни, допомогли збільшити доходи сільськогосподарських підприємств у попередньому кварталі, проте одноразові виплати кардинально ситуацію не змінили.

Економічний радник Білого дому Larry Kudlow заявив у понеділок, що він «обережно оптимістичний» щодо угоди про торгівлю між США та Китаєм і що адміністрація дізнається більше протягом приблизно 2 тижнів.

Як повідомляв Landlord, Дональд Трамп заявив, що США та Китай наближаються до підписання торговельної угоди, яка може бути оголошена протягом чотирьох тижнів. За його словами, найжорсткіші пункти вже узгоджено, але все ще існують розбіжності, які необхідно перекрити.

Читайте також