Новини    31 серпня 2018 15:18

Через ранній врожай роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса» почали працювати раніше


Видача аміаку споживачам через роздавальні станції аміакопроводу «Тольятті-Одеса» розпочалася значно раніше, ніж минулого року. Цьогоріч – у серпні. Про це йдеться у прес-релізі ДП «Укрхімтрансаміак».

За словами в.о. директора підприємства Валентина Шліхти, у 2017-му осінній сезон стартував на місяць пізніше – з вересня.

«Це насамперед пов’язано з природніми умовами –  кліматичними змінами, суттєвим потеплінням та раннім дозріванням врожаю. У зв’язку з перерахованими вище чинниками зростає потреба у внесенні рідких добрив – адже ґрунт після жнив вкрай потребує відновлення рівня поживних речовин. Посушливе літо, інтенсифікація вітчизняного сільського господарства, висока (82%) концентрація азоту у рідкому  аміаку, нижчі трудозатрати (у порівнянні з іншими видами добрив) у процесі повністю автоматизованого процесу внесення є значущими факторами зростання попиту серед вітчизняних споживачів рідкого аміаку впродовж останніх років», – каже в.о директора «Укрхімтрансаміак».

Довідково:

ДП «Укрхімтрансаміак» – оператор української ділянки магістрального аміакопроводу «Тольятті – Одеса». Аміакопровід – це унікальний за своїм технічним рішенням, масштабами і призначенням об’єкт, що транспортує хімічну речовину – рідкий аміак до Одеського припортового заводу, звідки він постачається на експорт до країн Європи, Азії та США. Впродовж усієї лінії аміакопроводу є 12 роздавальних станції, через які здійснюється видача аміаку вітчизняним споживачам.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!
Ще немає новин у цій стрічці ...