Новини / Рослинництво     10 вересня 2019 12:32

Через нашестя американського білого метелика потерпають фермери Волині та Рівненщини

Поширення американського білого метелика – шкідника, здатного нищити до 300 видів рослин, фіксують у кількох районах Волинської та Рівненської областей. Для запобігання поширенню небезпеки запроваджено карантин.

Про це повідомляє Agronews.

Масову появу небезпечного шкідника – американського білого метелика – відзначають фітосанітарні експерти в Рівненській та Волинській областях.

Запроваджено карантинні заходи в кількох районах Рівненщини, інформує обласне управління Держпродспоживслужби. Так, спочатку масову появу американського білого метелика виявили в Гощанському районі, біля смт Гоща, села Бабин (загалом шкідник охопив 3,7 га). Також карантинні обмеження були введені в Сарненському районі (на площі 4,5 га). Однак шкідник перебрався й у сусідні  райони Рівненщини: лише за серпень цього року виявлені нові вогнища в Здолбунівському (села Зовбиця, Кунин, Уїздці) та Сарненському (село Ремчиці) на загальній площі 3,4 га.

Читайте: Українські чорноземи перетворюються на пустелю: 25 млн га землі доведеться зрошувати

Уперше цього року американського білого метелика виявили й на Волині. Тут карантин запроваджено в Рожищенському районі (на загальній площі – 1022,3 га).

Landlord раніше повідомляв, що через аномальну спеку на полях багатьох областей України виявлено шкідників.

Сподобався цей матеріал?
Підтримайте його автора!

Читайте також